روی خط خبر

روزچین

 • دوازده نکته برای تمیزنگه‌داشتن راهرو و سازماندهی آن

  راهرو به‌عنوان یک فضای انتقال بین داخل و خارج خانه و فضایی برای خوشامدگویی جای سودمندی‌ست. راهرو نه فقط به‌عنوان مکانی برای گذاشتن کفش‌های گل‌آلود و کت‌های خیس استفاده می‌شود، بلکه می‌تواند به‌عنوان فضای مناسبی برای حیوانات خانگی، ماشین رختشویی و نگهداری وسایل خانواده برای فعالیت‌های روزمره باشد. در ادامه با روزچین همراه باشید تا […] نوشته دوازده نکته برای تمیزنگه‌داشتن راهرو و سازماندهی آن اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.

 • با علائم بین‌المللی نگهداری از لباس‌ها آشنا شوید

  علائم بین‌المللی نگهداری از پوشاک را حتماً روی لباس‌هایتان دیده‌اید. تولیدکنندگان پوشاک باتوجه‌به پارچه و نوع دوختی که در لباس به کار رفته است برچسب‌هایی را به محصولشان نصب می‌کنند تا خریدار از لباسی که تهیه کرده بیشترین و بهترین استفاده را بکند. نحوۀ شستشو، اتوکشی و نگهداری از لباس مواردی هستند که در مورد […] نوشته با علائم بین‌المللی نگهداری از لباس‌ها آشنا شوید اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.

 • طرز تهیه یک غذای خوشمزه با مرغ (سینۀ مرغ شکم‌پر)

  سلام. به آشپزخونۀ روزچین خوش آمدید. اگر در فریزر خانه‌تان گوشت مرغ دارید هیچ وقت نگران «چی بپزم» نباشید. با گوشت مرغ می‌توانید انواع غذاهای لذیذ و سریع را تدارک ببینید. سرآشپز روزچین این‌بار یک غذای خوشمزه با مرغ را برایتان درنظر گرفته است. با ما همراه باشید و طرز تهیه سینۀ مرغ‌ شکم‌پر را […] نوشته طرز تهیه یک غذای خوشمزه با مرغ (سینۀ مرغ شکم‌پر) اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.

 • ترفند‌های اسباب‌کشی؛ چگونه خانه جدید را قبل از آوردن لوازم بشوییم

  ایرانی‌ها مردمان بسیار تمیز و پاکیزه‌ای هستند و رسم و رسوم جالبی هم در این زمینه دارند. یکی از این رسم‌ها تمیز کردن خانه جدید است. در این مواقع، پس از عقد قرارداد و تحویل‌گرفتن کلید خانه جدید رسم دارند قبل از اسباب‌کشی آینه‌ و قرآن به منزل جدید ببرند و خانه را حسابی تمیز […] نوشته ترفند‌های اسباب‌کشی؛ چگونه خانه جدید را قبل از آوردن لوازم بشوییم اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.

 • نحوۀ شستشو و اتوکشی لباس‌های حساس در خانه

  دراین نوشتار در مورد نحوۀ شستشو و اتوکشی لباس‌های حساس و خاص در منزل خواهیم گفت. قطعاً همیشه این امکان را نداریم که لباس‌ها را برای شستشو یا اتوکشی به خشکشویی ببریم و گاهی مجبور به انجام این کار در خانه می‌شویم. پس چه بهتر که این کار را خودمان در منزل به‌درستی انجام دهیم. […] نوشته نحوۀ شستشو و اتوکشی لباس‌های حساس در خانه اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.