روی خط خبر

فرارو - صفحه 3

 • بیانیه ۶۸ تشکل‌ دانشجویی درباره احکام قضایی دانشجویان

  همزمان با اخبار مربوط به برخوردها و صدور احکام قضایی برای معترضان و به ویژه دانشجویان بازداشت‌شده دانشگاه هایی همچون تهران، علامه، شهید مدنی تبریز، هنر تهران، شهید بهشتی و ... در دی‌ماه، فعالین دانشجویی از طیف‌های فکریِ متفاوت؛ شصت و هشت تشکل دانشجویی نیز در بیانیه ایی، یک‌دست و هم‌صدا به این احکام اعتراض کردند.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
 • محسن هاشمی: جمعیت تهران به ۲۰ میلیون می‌رسد

  محسن هاشمی در جلسه شورای اجتماعی کشور با اشاره به وجود معتادان متجاهر در تهران گفت:تعداد اینها مقداری نیست که نتوانیم مساله حل کنیم. در حدود ۶ هزار نفر معتاد متجاهرمتجاهر که حتی اگر لباس شیک برای آنها تهیه کنیم و لباس برند بر تن آنها بپوشانیم می توانیم آنها را تر و تمیز کنیم حتی ریششان را بتراشیم.

 • سوژه‌ی تازه دلواپسی؛ باغ تالار‌های مختلط در تهران!

  آدم‌های زیادی می‌آیند و می‌روند و سروصدایشان در میان دیوار‌های باغ و سکوت شب گم می‌شود. اینجا منطقه خودمختاری است که انگار قوانین خاص خودش را دارد و هیچ گشتی از آنجا عبور نمی‌کند تا بفهمد باغستان‌های این منطقه با ساختمان‌های مجللی که در آن‌ها برپا شده، محل برگزاری مراسم‌های جشن و پایکوبی هستند؛ جشن‌هایی از جنس مهمانی‌های مختلط شبانه به همراه گروه‌های ارکسر زنده و شاید هر چیزی که برگزارکنندگان این مراسم‌ها اراده کنند.

 • توضیح شهردار درباره اختصاص بیلبوردهای تبلیغاتی به یک بازیگر

  محمد علی افشانی امروز در جلسه شورای اجتماعی کشور درباره بیلبوردهای تبلیغاتی که برای یک بازیگر در نظر گرفته شده بود، توضیح داد: شهرداری تهران قصد چنین کاری را نداشت، یک نفر پشت تریبون صحبتی کرد؛ ولی نه بیلبوردی تحویل داده شد و نه قراردادی منعقد شد.

 • خاموشی‌ها تا اوایل شهریور ادامه دارد

  محمودرضا حقی فام امروز در نشستی خبری با بیان اینکه در هفته گذشته درجه حرارت متوسط کشور از بالاترین درجه حرارت سال گذشته بالاتر بوده است اظهار کرد: در هفته هفدهم سال جاری به طور متوسط 1.43 درجه نسبت به سال قبل درجه حرارت افزایش یافته است و باید گفت که به ازای هر یک درجه حرارت 1500 مگاوات به نیاز مصرف اضافه می‌شود.

 • اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره فعالیت دوتابعیتی‌ها در دولت

  اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) به جای احساسات، برپایه اطلاعات است و برهمین اساس نسبت به شناسایی افراد دارای تابعیت مضاعف اقدام و از انتصاب افراد فاقد صلاحیت در مناصب اداری و دولتی ممانعت کرده و می‌نماید.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
 • ادعای بی‌اساس خالد بن سلمان علیه ایران

  خالد بن سلمان، سفیر عربستان سعودی در آمریکا در صفحه توییتر خود مدعی حمایت ایران از تروریسم شد و با انتشار لینکی دروغین که به گفته وی یکی از اسناد دست‌نویس اسامه بن لادن است که سازمان اطلاعات آمریکا آن را منتشر کرده، ادعا کرده است که این اسناد نشان دهنده همکاری ایران و القاعده و هدف قراردادن عربستان سعودی و همپیمانان آن است.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
 • عارف: باید محصورین را به جامعه برگردانیم

  محمدرضا عارف در نطق میان دستور در صحن علنی مجلس گفت: ۴۰ سال است که به عنوان خدمتگزار شما مردم و امروز به عنوان وکیل شما دغدغه‌هایتان را مجدانه پیگیری می‌کنم. هرچند که ما هم نقد جدی داریم و من هم وضعیت موجود را در شأن ایران و ایرانی نمی‌دانم اما همچنان امیدوارم.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
 • آقای صدا و سیما، حیثیت علیخانی مهمتر از هاشمی و ناطق است؟

  نمونه بارز این تبعیض، وارد کردن اتهامات بسیار سنگین علیه مرحوم هاشمی رفسنجانی و علی اکبر ناطق نوری در یکی مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری 88 باشد که مسئولان وقت صدا و سیما انصاف و اخلاق و قانون را براحتی آب خوردن کنار گذاشتند و هیچ وقتی برای دفاع از نامبردگان ندادند.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
 • مسیح مهاجری: نمایندگان ناباب را از مجلس بیرون بریزید!

  همانطور که رئیس‌جمهور درصدد ایجاد تغییراتی در کابینه برآمده، برای پاکسازی مجلس از عناصر نایاب نیز باید اقدام قاطعی صورت بگیرد. بده بستان‌های موجود میان مجلس و سایر دستگاه‌ها از جمله دولت نقض آشکار قانون اساسی است که تفکیک قوا و استقلال آنها و ممنوعیت مداخله در همدیگر را مقرر داشته است.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
 • بدنبال اصلاح روابط عربستان، امارات و بحرین با ایران هستیم/ تنگه های زیادی داریم؛ تنگه هرمز فقط یکی از آنهاست

  روحانی: به آدمکش‌های داعش سلاح و پول دادید و ادعای حقوق بشر دارید؟/ نفوذ ایران در این منطقه، تاریخی و تمدنی است، تعهد ما به منطقه ناشی از هویت اسلامی و ایرانی است/ به قیمت خون جوانانمان تروریست ها را شکست دادیم/ برجام تصمیم یکپارچه تمام ارکان نظام بود.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
 • خوب و بد بنزین دونرخی

  هر لیتر بنزین در حالی برای چهارمین سال متوالی با قیمت هزار تومان در ایران عرضه می‌شود که اخیرا گمانه‌ها از بازگشت سیستم سهمیه‌بندی مصرف سوخت افزایش یافته است. این گمانه‌ها با توجه به احیای دوباره سیستم کارت سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین و ضرورت کنترل مصرف سوخت در دوران تحریم مطرح می‌شوند. با این حال دولت تاکنون آنها را تایید نکرده است.

 • سیگنال انتظارات به بازار نقدی

  روز گذشته سکه و دلار رکوردهای جدیدی را ثبت کردند؛ سکه به بالای مرز ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رفت و دلار بیشترین قیمت از اوایل تیرماه را به ثبت رساند. برخی فعالان، صعود قیمتی در بازارهای نقدی را ناشی از سیگنال بازار آتی سکه دانستند.

 • توضیح کدخدایی درباره عکس بی‌ربط حاشیه مجمع

  تبصره اول حذف و تبصره دوم باقی ماند که خبر آن نیز منتشر شد و البته در حین رای‌گیری دستور دوم مجمع عکسی گرفته نشد. لیکن در برخی رسانه‌ها این گونه مطرح شد که عکس منتشر شده مربوط به رای‌گیری دستور دوم بود.

  موضوع: سیاسی منبع: فرارو
عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: