روی خط خبر

آلامتو

 • ایزی پک ؛ تجربه اسباب کشی نوین

  معرفی ایزی پک ایزی پک نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جابه جایی لوازم شخصی و اسباب کشی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر ... The post ایزی پک ؛ تجربه اسباب کشی نوین appeared first on آلامتو.

 • خودشیفته کیست؟ 10 نشانه خودشیفتگی

  آیا تابحال در مورد شباهت‌های اعتماد به نفس و خودشیفتگی فکر کرده‌اید؟ بااینکه برخی خصوصیات افراد خودشیفته شبیه به اعتمادبه‌نفس به نظر می‌رسد اما به هیچ وجه یکسان نیستند. خودشیفتگی از مرزهای اعتمادبه‌نفس سالم عبور می‌کند و به خودگرایی صرف تبدیل می‌شود که مدیریت شما را به خطر می‌اندازد. در چنین شرایطی به جای اینکه ... The post خودشیفته کیست؟ 10 نشانه خودشیفتگی appeared first on آلامتو.

 • داروهای سرماخوردگی و قرص کلداکس

  سرماخوردگی نوعی عفونت ویروسی یا باکتریایی است که دستگاه تنفسی مانند بینی و گلو را تحت تأثیر قرار می‌دهد. سرماخوردگی بیماری خطرناکی نیست اما احساس ناخوشایندی همچون درد، ضعف و خستگی برای فرد ایجاد کرده و مانع از انجام فعالیت‌های روزانه می‌شود. بسیاری از انواع ویروس‌ها می‌توانند عامل سرماخوردگی باشند. کودکان زیر شش سال بیشتر ... The post داروهای سرماخوردگی و قرص کلداکس appeared first on آلامتو.

 • تغییرات کوچک با نتایج بزرگ

  کدام تغییرات میتواند با کمترین زحمت بهترین نتایج ممکن را در زندگی شما داشته باشد؟ به گزارش آلامتو و به نقل از وبسایت مردمان؛ وقتی می‌خواهید چیزی را در زندگی‌تان تغییر دهید، به نظر سخت می‌آید. چه ۲۵ کیلو کم کردن از وزنتان باشد، چه تغییر کار، شروع یک بیزنس جدید یا خانه‌تکانی، خودتان می‌دانید ... The post تغییرات کوچک با نتایج بزرگ appeared first on آلامتو.

 • اطلاعاتی در مورد بدن زنان

  به گزارش آلامتو و به نقل از وبسایت مردمان؛ در طول تاریخ اکثر تحقیقات و مطالعات روی بدن آقایان انجام شده است. بعنوان نمونه، یک تحقیق جدید نشان داده است که در اکثر آزمایشات بالینی سرطان که بر هر دو جنسبت اثر دارد، زنان کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، ... The post اطلاعاتی در مورد بدن زنان appeared first on آلامتو.

 • چگونه زندگی پر از عشق داشته باشیم؟

  با عشق در زندگی مشترک میتوان همه مشکلات را پشت سر گذاشت اما چگونه این عشق را آنقدر مستحکم کنیم که هیچوقت از بین نرود؟ به گزارش آلامتو و به نقل از وبسایت مردمان؛ توصیه‌های متخصصین درمورد بهترین راه‌های ایجاد پیوندی عمیق‌تر با همسرتان، کنار آمدن با مشکلات و مستحکم نگه داشتن رابطه زناشویی‌‌تان خود ... The post چگونه زندگی پر از عشق داشته باشیم؟ appeared first on آلامتو.

 • چگونه تا صد سالگی عمر کنیم؟

  افزایش طول عمر رازی است که تمام جنبه‌های آن آشکار نشده است و بر مبنای تحقیقات مختلف فقط جنبه‌هایی از آن در دسترس محققان قرار گرفته است. به گزارش آلامتو و به نقل از وبسایت مردمان؛ جاهایی روی کره زمین هستند که اگر بالاتر از ۱۰۰ سال عمر نکنید، مسئله‌ای غیرعادی است. دانشمندان دهه‌ها روی ... The post چگونه تا صد سالگی عمر کنیم؟ appeared first on آلامتو.

 • رازهایی از اروپا که باعث انتخاب توریستان میشود..

  تور ایتالیا «ایتالیا یک توقف اجتناب ناپذیر برای هر گردشگر است.» می گن که ونیز مثل خوردن یک جای، یک جعبه شکلات الکلی است. اما چرا فقط همینجا می مونید؟ نمی خواهید فکر کنید که اگر در بقیه نقاط ایتالیا بخواهید بروید و بمانید چطوری است؟ مکان تولد میکلانجلو بوناروتی معروف به میکل آنژ و ... The post رازهایی از اروپا که باعث انتخاب توریستان میشود.. appeared first on آلامتو.

 • همه چیز درباره بلوغ دختران و پسران

  درباره بلوغ چه میدانید؟ بسیار مهم است که والدینو حتی خود نوجوانان اطلاعات کافی درمورد بلوغ داشته باشند تا بتوانند به راحتی با آن کنار بیایند. به گزارش آلامتو و به نقل از وبسایت مردمان؛ بلوغ دوره‌ای در زندگی است که کودک دچار تغییرات جسمی شده و بدن او بالاخره به بدن یک بزرگسال تبدیل ... The post همه چیز درباره بلوغ دختران و پسران appeared first on آلامتو.

 • راه کنار آمدن با عشق یک طرفه چیست؟

  به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ مهم نیست، هیچ اشکالی ندارد، اصلاً مهم نیست! سخت است ولی خوب بالاخره پیش می‌آید. و البته، درد دارد. شما عاشق کسی هستید که یک روزی دوستتان داشت. یا عاشق کسی هستید که طوری رفتار کرده بود که انگار به دست آوردن عشق او امکان دارد ولی ... The post راه کنار آمدن با عشق یک طرفه چیست؟ appeared first on آلامتو.

 • نحوه برخورد با افرادی كه رفتار ناشایست دارند؟

  به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ در یک دنیای ایدآل، هر فردی که با او برخورد داریم مهربان، خوش‌برخورد، ملاحظه‌کار، سخاوتمند و بسیاری صفت‌های مثبت دیگر است. آنها لطیفه‌هایی که ما تعریف می‌کنیم را می‌فهمند و ما هم لطیفه‌های آنها را می‌فهمیم. در این دنیا همه ما در فضای سراسر شادی زندگی می‌کنیم ... The post نحوه برخورد با افرادی كه رفتار ناشایست دارند؟ appeared first on آلامتو.

 • 10 نشانه عشق مرد به زن

  چگونه بفهمیم یک مرد ما را دوست دارد و عاشق ماست؟ عشق واقعاً احساس عجیبی است و شاید به راحتی نتوان ابراز احساسات و علاقه یک مرد به زنی را تشخیص داد اما نشانه هایی وجود دارد که علاقه مرد به زن را مشخص میکنید، علائمی از عشق مرد به زن که باید در رفتار ... The post 10 نشانه عشق مرد به زن appeared first on آلامتو.

 • چگونه یک سخنرانی جذاب ارائه کنیم؟

  چگونه باید یک سخنرانی را تاثیر گذار انجام دهیم؟ شاید هیچگاه نیاز به سخنرانی در جمع را پیدا نکنید اما اگر در حرفه‌ای هستید که احتمال سخنرانی کردن را می‌دهد بهتر است از همین الان برای یک اجرای بی نظیر آماده باشید. به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ در این مقاله تکنیک‌های ساده‌ای ... The post چگونه یک سخنرانی جذاب ارائه کنیم؟ appeared first on آلامتو.

 • چرا باید غذای سالم بخوریم؟

  همه ما فقط در مورد سالم خوردن توصیه‌هایی می‌شنویم و سعی میکنیم به آنها عمل کنیم اما واقعاً دلایل اصلی سالم غذا خوردن چیست؟ به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ سالم غذا خوردن همیشه‌ آسان نیست ولی متعهد شدن به یک برنامه‌غذایی سالم یکی از هوشمندانه‌ترین تصمیماتی است که می‌توانید در زندگیتان بگیرید. ... The post چرا باید غذای سالم بخوریم؟ appeared first on آلامتو.

 • چگونه هزینه های سفر را کاهش دهیم؟

  گردشگری یکی از تجربه هایی است که هرکسی باید داشته باشد هرچند تجربه هزینه بری است اما راهکارهایی برای کاهش هزینه آن هم وجود دارد. به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ سفر واقعاً تنها چیزی است که با پرداخت هزینه برای آن، غنی‌تر می‌شوید. درست است که تجربیات سفر شما را داراتر می‌کند ... The post چگونه هزینه های سفر را کاهش دهیم؟ appeared first on آلامتو.

 • چگونه با کمک ذهن درد را تسکین دهیم؟

  امروزه برای اکثر دردهای بشر داروهای متناسب وجود دارد و به لطف پیشرفت علم پزشکی شاید تعداد بیماری هایی که دردشان قابل کنترل نیست زیاد نباشد اما اگر دوست ندارید از دارو استفاده کنید شاید بهتر است این مقاله را با دقت بخوانید. به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ درد مزمن حس ساده‌ای ... The post چگونه با کمک ذهن درد را تسکین دهیم؟ appeared first on آلامتو.

 • مقايسه كردن زندگی خود با ديگران را متوقف کنید!

  اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که زندگی خودتان را به هر شکل ممکنی با همکار، همسایه، فامیل و در بدترین شکل ممکن با یک غریبه مقایسه میکنید بهتر است این مقاله را به صورت کامل بخوانید. به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ اکثر ما می‌فهمیم که چقدر مقایسه کردن ... The post مقايسه كردن زندگی خود با ديگران را متوقف کنید! appeared first on آلامتو.

 • دید انسان به زندگی چیست؟

  دید شما به مسائل مختلف در دنیای اطراف‌تان چگونه است؟ چرا یک کلمه خاص ممکن است باعث آزار یک نفر شود ولی تاثیری روی دیگران نداشته باشد؟ چرا ممکن است یک نفر به نظر شما جذاب و به نظر بقیه زشت بیاید؟ چرا بعضی‌ها از جنس‌مخالفشان واهمه دارند ولی دیگران در کنار جنس‌مخالف خود احساس ... The post دید انسان به زندگی چیست؟ appeared first on آلامتو.

 • ایمپلنت فوری چیست؟

  ایمپلنت فوری کوتاه ترین  راه برای نتیجه دلخواه ایمپلنت فوری شیوه ای است  به روز در دانش  دندانپزشکی که این امکان  را ایجاد کرده تا جایگزین  دندان های از بین  رفته خالی نماند در موقعیت های  ویژه و با تشخیص دکتر دندانپزشک صورت  می شود برای نمونه برای نمونه درحالتی که دندان های جلویی از ... The post ایمپلنت فوری چیست؟ appeared first on آلامتو.

 • کاربرد لوله کاروگیت و سپتیک تانک

  به طور کلی سپتیک تانک به مخزن ذخیره ای گفته می شود که برای تصفیه ی ابتدایی فاضلاب خانگی، صنعتی و مکان های عمومی مانند هتل ها، فرودگاها، رستوران ها، و ادارات تعبیه می گردد تاپس از تصفیه ی ابتدایی وارد سیستم تصفیه ی فاضلاب گردد. در گذشته فاضلاب خانه ها و مکان های عمومی ... The post کاربرد لوله کاروگیت و سپتیک تانک appeared first on آلامتو.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید:

پر بیننده ترین اخبار