روی خط خبر

آلامتو - صفحه اول

 • چگونه گوارش سالمی داشته باشیم؟

  حتی اگر غذاهایی با بالاترین کیفیت روی کره زمین را هم بخورید، اگر گوارشتان ضعیف باشد و موادمغذی غذایتان را جذب نکنید، نمی‌توانید از فواید آن غذاها بهره‌مند شوید. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ تقویت دستگاه گوارش از این جهت اهمیت بسزایی پیدا می‌کند و به همین دلیل ۱۰ راه ساده به ... The post چگونه گوارش سالمی داشته باشیم؟ appeared first on آلامتو.

 • چگونه یک محصول جدید را بفروشیم؟

  شاید برای شما هم پیش آمده باشد: پایتان را در مغازه‌ای می‌گذارید، جنسی را می‌بینید که دقیقاً همه ویژگی‌هایی که می‌خواستید را دارد اما در آخر با یک محصول دیگر فروشگاه را ترک می‌کنید. این پدیده در فروشگاه‌هایی که دارای چندین برند می باشند مسئله‌ای طبیعی است اما جدا از مسئله رقابت، دلایل مختلفی وجود ... The post چگونه یک محصول جدید را بفروشیم؟ appeared first on آلامتو.

 • با ترس از تعهد در روابط عاشقانه و ازدواج چه کنیم؟

  کسانی هستند که نمی‌توانند فردی خارج از خانواده کنونی‌شان را دوست داشته باشند. به فرزندان و والدینشان عشق می‌روزند اما وقتی نسبت به فردی دیگر در قلبشان حسی می‌بینند، احساس بی‌ثباتی می‌کنند. به گزارش مجله آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ بااینکه دوست دارند وارد یک رابطه شوند اما از متعهد شدن می‌ترسند. این ترس ... The post با ترس از تعهد در روابط عاشقانه و ازدواج چه کنیم؟ appeared first on آلامتو.

 • ارزش های مهم در زندگی برای آموختن به فرزندان

  بچه‌ها مثل اسفنج می‌مانند. نگاه می‌کنند و هر چه که در محیطشان باشد را جذب می‌کنند، مخصوصاً از طریق دیداری و شنیداری. اکثر کلمات و رفتارهای آنها ناشی از تقلید از والدینشان یا بزرگترهای دیگر در اطرافشان است. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ خیلی وقت‌ها از کلماتی که از دهان آنها بیرون ... The post ارزش های مهم در زندگی برای آموختن به فرزندان appeared first on آلامتو.

 • ترفندهای آرایش برای جوان نشان دادن

  به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ انجام چند نکته هوشمندانه در آرایشتان می‌تواند حداقل چند سال جوان‌ترتان کند. با یک کرم‌پودر نرم شروع کنید. بیش از اندازه کرم‌پودر و کانسیلر روی صورتتان نمالید. آرایش سنگین، با فرو رفتن در چین و چروک‌های صورت، آنها را شدیدتر و عمیق‌تر نشان می‌دهد. یادتان باشد آرایش ... The post ترفندهای آرایش برای جوان نشان دادن appeared first on آلامتو.

 • برای سلامت پوست و مو چه بخوریم؟

  تابحال دقت کرده‌اید که چقدر وقت و هزینه خرج تقویت پوست و موهایتان از بیرون می‌کنید؟ اگر به آن فکر کنید، بهترین رویکرد برای مطلوب نگه داشتن آنها، تقویت آن از داخل به بیرون است. پروتئین پایه اصلی مغذی برای داشتن پوست، مو و ناخنی مقاوم و سالم است. و بااینکه بیشتر مابه اندازه کافی ... The post برای سلامت پوست و مو چه بخوریم؟ appeared first on آلامتو.

 • اشتباهات رایج در لباس پوشیدن و شیک پوشی

  معمولا در این قسمت ما شما را با کارهایی آشنا می کردیم تا با انجام آنها بتوانید تیپ زیبایی بدست آورید. اما هر چند وقت یکبار بد نسیت که این روند را متوقف کنیم و چیزهای دیگری را هم به شما آموزش دهیم. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ در این قسمت می ... The post اشتباهات رایج در لباس پوشیدن و شیک پوشی appeared first on آلامتو.

 • چگونه يک زن را جذب كنيم؟

  بالاخره جراتش را پیدا کردید و یک دختر را بیرون دعوت کردید، اما او ردتان کرد. برای همه ما در نقطه‌ای از زندگی‌مان این اتفاق افتاده است و دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. رد شدن اصلاً چیز جالبی نیست، مخصوصاً وقتی جرات لازم برای حرف زدن با دختری را بعد از مدت زمانی طولانی ... The post چگونه يک زن را جذب كنيم؟ appeared first on آلامتو.

 • سلامت دهان و بیماری قلبی

  براساس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، بیماری‌های قلبی هر ساله جان تعداد زیادی را می‌گیرد و می تواند یکی از مهمترین علل مرگ در سراسر جهان شناخته شود. به گزارش آلامتو به نقل از مردمان؛ آیا می‌دانستید که بیماریهای قلبی و سلامت دهان با هم مرتبط هستند؟ این دو، به دو طریق متفاوت با ... The post سلامت دهان و بیماری قلبی appeared first on آلامتو.

 • سوالاتی که باید از خود بپرسیم؟

  چند سال پیش سردرگم شده بودم. احساس خستگی، ترس، تردید، اضطراب و شکست می‌کردم. در بن‌بست کاری گیر کرده بودم و از انتظارات جامعه به تنگ آمده بودم. نمی‌دانستم واقعاً باید با زندگیم چه کنم. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ آنقدر برای خودم ارزش قائل بودم که بخواهم زندگیم را تغییر دهم ... The post سوالاتی که باید از خود بپرسیم؟ appeared first on آلامتو.

 • اثرات خیانت در زندگی زناشویی چیست؟

  ازدواج و روابط عاشقانه بر پایه اعتماد شکل می‌گیرد اما وقتی این پایه متلاشی می‌شود، معمولاً به همان شکل باقی می‌ماند. زوج‌ها می‌توانند همدیگر را ببخشند اما آن تجربه دردناک در ذهن آنها خواهد ماند و همیشه این ترس با آنهاست که این اتفاق دوباره تکرار شود. برای بعضی‌ها، بخشیدن آسان‌تر از فراموش کردن است. ... The post اثرات خیانت در زندگی زناشویی چیست؟ appeared first on آلامتو.

 • چگونه دیگران را قضاوت کنیم؟

  آیا اینکه 5 دقیقه به حرفهای کسی گوش دهید برای اینکه تصویر کلی از دیدگاه او به دنیا، امیدها و ترس‌ها و دغدغه‌های روزانه‌شان پیدا کنید، کافی است ؟ اما چطور می‌توانید با 5 دقیقه حرف زدن با کسی چنین برداشتی داشته باشید؟ بااینکه این موضوع بسیار پیچیده است اما می‌توانیم نکاتی را برایتان مطرح ... The post چگونه دیگران را قضاوت کنیم؟ appeared first on آلامتو.

 • ترک شدن بعد از اولین رابطه جنسی

  این اتفاق می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اگر مردی خیلی زود در رابطه درخواست رابطه‌جنسی کند، به آسایش و راحتی شما فکر نمی‌کند. اول اینکه، اگر مردی خیلی زود بعد از شروع رابطه تقاضای رابطه‌جنسی کرد، مشخص است که فقط به برآورده شدن نیاز و لذت خودش فکر می‌کند و به فکر احساسات و راحتی ... The post ترک شدن بعد از اولین رابطه جنسی appeared first on آلامتو.

 • چگونه شروعی دوباره داشته باشیم؟

  به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ به جای گرفتن تصمیم، که بیشتر ما خیلی به آنها پایبند نمی‌مانیم، چرا به بعضی قسمت‌های زندگی‌تان نگاهی نمی‌اندازید که دوست دارید از نو شروعشان کنید؟ در زیر به راه‌هایی برای شروع دوباره اشاره می‌کنیم. شروع دوباره به معنی جبران شکست نیست. یک آغاز جدید است. این ... The post چگونه شروعی دوباره داشته باشیم؟ appeared first on آلامتو.

 • یکنواختی و دلزدگی در رابطه + راه های حل مشکل

  راحتی زیاد شور و اشتیاق را کم می‌کند در هر مرحله‌ای از زندگی، و در هر موقعیت جدید، همه آدمها باید بطور مداوم بین امنیت و قابل پیش‌بینی بودن از یک طرف و عطش ماجراجویی و چالش از طرف دیگر انتخاب کنند. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ وقتی افراد امنیت زیاد داشته ... The post یکنواختی و دلزدگی در رابطه + راه های حل مشکل appeared first on آلامتو.

 • خوشبختی چیست؟

  خوشبختی چیزی است که همه دوست دارند داشته باشند. ممکن است فردی موفق باشید یا پول بسیاری داشته باشید، اما بدون خوشبختی بی‌معنا و مفهوم خواهد بود. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم کمی به معنای خوشبختی بپردازیم. ابتدا با تعریف لغوی آن شروع می‌کنیم. در لغت‌نامه دهخدا، خوشبختی، سعادت، نیک‌اختری و مقابل شقاوت یا بدبختی ... The post خوشبختی چیست؟ appeared first on آلامتو.

 • چگونه خود واقعی مان باشیم؟

  با این‌همه آدم‌های تقلبی در دنیا، یک انسان واقعی بودن کار سختی است. چرا با صادق بودن با خودتان و اطرافیانتان خودتان را از بقیه متمایز نکنید؟ این مسئله اهمیت زیادی دارد و با این کار خودتان را نزد دوستان و خانواده قابل‌اعتمادتر می‌کنید. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ همه ما دوست ... The post چگونه خود واقعی مان باشیم؟ appeared first on آلامتو.

 • چگونه بفهمیم مردی مارا فقط برای رابطه جنسی میخواهد؟

  حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه‌جنسی باشند. مردها روش‌های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می‌خواهند دست پیدا می‌کنند و وقتی راضی شدند، می‌روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ مردهای زیادی برای ... The post چگونه بفهمیم مردی مارا فقط برای رابطه جنسی میخواهد؟ appeared first on آلامتو.

 • تکنیک های آرام سازی ذهن برای خواب راحت

  خواب برای حفظ سلامتی اهمیت زیادی دارد. در طول خواب است که بدن ما خود را بازسازی کرده و التیام می‌بخشد، ذهنمان آرام می‌شود و ناخودآگاهمان در طول رویا وارد بازی می‌شود. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ خیلی‌ها نمی‌دانند که ما واقعاً به چه مقدار خواب نیاز داریم. این سوال هیچ پاسخ ... The post تکنیک های آرام سازی ذهن برای خواب راحت appeared first on آلامتو.

 • تولید درب ضد سرقت ایرانی

  شرکت آتار درب سلماس بزرگترین مجموعه تولیدی درب های ضد سرقت ، درب های ضد حریق و انواع درب های داخلی ساختمانی در ایران می باشد. این واحد عظیم تولیدی علاوه بر تولید درب برای هموطنان عزیزمان، مفتخر به صادرات درب ها به کشورهای همسایه نیز می باشد. مجتمع تولیدی در آذربایجان غربی شهرک صنعتی ... The post تولید درب ضد سرقت ایرانی appeared first on آلامتو.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: