روی خط خبر

پرورش افکار - صفحه اول

 • روش های راه اندازی کسب و کار موفق

  روش های شگفت انگیز برای راه اندازی کسب و کارهای جدید حداقل 74 درصد از میلیونرها ثروت خود را از راه شروع و راه اندازی کسب و کار خودشان به دست آورده اند، مطمئن باشید کارهای که آن ها انجام داده اند را شما هم قادر هستید انجام دهید فقط کافی است راه و رسم ... نوشته روش های راه اندازی کسب و کار موفق اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه الناز شاکردوست – بازیگر

  بیوگرافی الناز شاکردوست (زندگینامه هنرمندان) الناز شاکردوست بازیگر خوش چهره و معروف تئاتر، سینما و تلویزیون است. که با ایفای نقش در فیلم گل یخ وارد سینما شد و با استعداد فوق العاده ای که در این زمینه داشت خیلی زود موفق شد توجه همگان را به خود جلب کرده و در آثار زیادی حضور ... نوشته زندگینامه الناز شاکردوست – بازیگر اولین بار در پدیدار شد.

 • هوش مالی روشی شگفت انگیز برای ثروتمند شدن

  اهمیت هوش مالی در زندگی پول یکی از مهم ترین مسائل زندگی است، پس باید همواره تلاش کنیم هوش مالی خود را بالا ببریم تا به موفقیت در زندگی فردی دست پیدا کنیم. مشکل افراد ثروتمند پول زیاد و مشکل افراد بی پول نداشتن پول کافی است. در حالت کلی مشکلات افراد بی پول عبارتند ... نوشته هوش مالی روشی شگفت انگیز برای ثروتمند شدن اولین بار در پدیدار شد.

 • نقش تفکر بر موفقیت و خوشبختی افراد در قانون جذب

  با چه طرز تفکری می توان به موفقیت رسید بر اساس قانون جذب تفکر یک انسان بر همه مسائلی که فرد به آن دست پیدا کرده و در آن موفق می شود و هم چنین تمامی شرایطی که به دلیل آن فرد در زندگی شکست می خورد به صورت کاملا مستقیم تاثیر می گذارد. در ... نوشته نقش تفکر بر موفقیت و خوشبختی افراد در قانون جذب اولین بار در پدیدار شد.

 • کارآفرین نمونه باشید – قسمت یازدهم

  بهترین کارآفرین باشید دوستان عزیز سایت پرورش افکار با قسمت یازدهم از سری مقالات کارآفرین نمونه باشید در خدمت شما هستیم. برای رسیدن به رشد و موفقیت فردی در کسب و کار و تجارتتان با ما همراه باشید. یک سوال اساسی از خودتان بپرسید اکنون از خودتان بپرسید «قدرت رهبری من چطور است؟!» بگذارید حدس ... نوشته کارآفرین نمونه باشید – قسمت یازدهم اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه انوشه انصاری – نخستین زن فضانورد ایرانی

  بیوگرافی انوشه انصاری (زندگینامه بزرگان) انوشه انصاری نخستین زن ایرانی فضانورد است که رئیس انجمن گردانندگان شرکت فناوری ارتباط از راه دور (TTI) می باشد. وی نخستین زن مسلمان فضانورد هم لقب گرفته و همچنین چهارمین کسی است که خودش تمام هزینه ی سفر فضایی اش را تامین کرده است. جامعه ی ملی فضای آمریکا ... نوشته زندگینامه انوشه انصاری – نخستین زن فضانورد ایرانی اولین بار در پدیدار شد.

 • روز نوزدهم شکرگزاری

  رد پاهای مثبت با قانون جذب روزی صدبار به خودم یادآوری می کنم که زندگی درونی و بیرونی ام به عملکرد افراد زیادی چه زنده و چه مرده وابسته است! پس باید تلاش کنم ظرفیت چیزهایی که به من داده می شود را داشته باشیم. (آلبرت انیشتین) این جمله انیشتین چه چیزهایی به ما یاد ... نوشته روز نوزدهم شکرگزاری اولین بار در پدیدار شد.

 • ایجاد تغییرات پایدار در زندگی – قسمت دوم

  چگونه در خود تغییرات پایدار ایجاد کنیم؟ دوستان عزیز سایت پرورش افکار با قسمت دوم از سری مقالات تغییرات پایدار در زندگی در خدمت شما هستیم. در مقاله قبل به ارائه ی چند راهکار برای ایجاد تغییرات و رسیدن به موفقیت فردی در زندگی پرداختیم و تمرکز بر پنج زمینه ی مهم که بیشترین تاثیر ... نوشته ایجاد تغییرات پایدار در زندگی – قسمت دوم اولین بار در پدیدار شد.

 • قانون جذب خواسته ها با تابلو آرزوها

  چگونه با تابلو آرزوها و قانون جذب به خواسته های خود برسیم همان طور که می دانید، ذهن انسان توانایی تشخیص واقعیت و تخیل را ندارد. با توجه به قانون جذب، در صورتی که بتوانید به یک اتفاق، شرایط و یا چیزی فکر کنید و آن را با دقیق ترین جزئیات برای خود تصویر سازی ... نوشته قانون جذب خواسته ها با تابلو آرزوها اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه دنی آلوز – فوتبالیست

  بیوگرافی دنی آلوز (زندگینامه ورزشکاران) دنی آلوز یکی از فوتبالیست های پرافتخار و حرفه ای برزیلی است که در حال حاضر برای باشگاه پاری سن ژرمن توپ می زند. آلوز به عنوان گران ترین دفاع راست تاریخ شناخته می شود. دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای کسب اطلاع بیشتر و آشنایی با زندگی نامه ی ... نوشته زندگینامه دنی آلوز – فوتبالیست اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه ماریون کوتیار – بازیگر

  بیوگرافی ماریون کوتیار (زندگینامه هنرمندان) ماریون کوتیار بازیگر، خواننده، موسیقی دان و سخنگوی سازمان صلح می باشد. او اصالتا فرانسوی است و با ایفای نقش در فیلم های سه گانه ی تاکسی در نقش لیلی معروف شد و نامش بر سر زبان ها افتاد. دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاع ... نوشته زندگینامه ماریون کوتیار – بازیگر اولین بار در پدیدار شد.

 • نقش تاثیرگذار تفکر و اراده بر رسیدن به اهداف

  تفکر و اراده چگونه سبب رسیدن به اهداف می شود (قانون جذب) با توجه به آن که تفکر و اراده هیچ گونه گسستگی با یکدیگر ندارند، اکثریت مردم به جای آن که تفکرشان را به سمت خاصی هدایت نمایند اجازه می دهند خودش بر مسیری شناور باشد، این گونه هدف نداشتن تفکر خود نوعی پلیدی ... نوشته نقش تاثیرگذار تفکر و اراده بر رسیدن به اهداف اولین بار در پدیدار شد.

 • اهمیت امید و سخنان بزرگان در مورد امیدواری

  امیدواری یعنی چه و چه جایگاهی در زندگی ما دارد زندگی برای هر فردی در هر جایگاهی که باشد قطعا فراز و نشیب های زیادی خواهد داشت. در بسیاری از مواقع ممکن است دچار سختی، ناگواری و عدم رشد و موفقیت در زندگی فردی شویم در این لحظات امیدواری مهمترین عاملی است که می توانیم ... نوشته اهمیت امید و سخنان بزرگان در مورد امیدواری اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه آلن تورینگ – پدر علوم کامپیوتر

  بیوگرافی آلن تورینگ (زندگینامه بزرگان) آلن تورینگ فیلسوف، منطق دان، ریاضی دان، رمزنگار و دانشمند رایانه بریتانیایی بود. همه او را به عنوان پدر هوش مصنوعی و محاسبه ی نوین می شناسند، چون مهم ترین جایزه ی علمی رایانه به افتخار او «جایزه تورینگ» نامیده شده است. دوستان عزیز سایت پرورش افکار، برای کسب اطلاع ... نوشته زندگینامه آلن تورینگ – پدر علوم کامپیوتر اولین بار در پدیدار شد.

 • می خواهم ثروتمند شوم – قسمت پایانی

  من می خواهم پولدار شوم دوستان عزیز سایت پرورش افکار با قسمت پایانی سری مقالات می خواهم ثروتمند شوم در خدمت شما هستیم. لطفا با ما همراه باشید. سعی کنید روی کاهش بدهی های شخصی خودتان متمرکز شوید، بگذارید یک سری نکات لازم و ساده برای کاهش یا حذف بدهی های شخصی را در اختیارتان ... نوشته می خواهم ثروتمند شوم – قسمت پایانی اولین بار در پدیدار شد.

 • نحوه جذب خواسته ها و آرزوها با قانون جذب

  همیشه سوال های بسیاری پیرامون قانون جذب وجود دارد و مردم می خواهند بدانند که راز رسیدن به آرزوها به وسیله قانون جذب چگونه است؟! میزان اشتیاق و حجم جستجوهای مردم در اینترنت نیز تایید کننده این موضوع می باشد. دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم روش دست یابی به اهداف ... نوشته نحوه جذب خواسته ها و آرزوها با قانون جذب اولین بار در پدیدار شد.

 • مدیریت مالی میلیونرها چگونه است

  روش میلیونرها برای مدیریت پول (هوش مالی) به دست آوردن ثروت و سرمایه ی زیاد آرزویی است که هر انسانی برای به دست آوردن آن تلاش خواهد کرد. قطعا شما هم از به دست آوردن پول احساس بدی نخواهید داشت و بیشتر زمان خود را به این کار اختصاص می دهید؛ ولی با تمام این ... نوشته مدیریت مالی میلیونرها چگونه است اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه حسن یزدانی – کشتی گیر

  بیوگرافی حسن یزدانی (زندگینامه ورزشکاران) حسن یزدانی یکی از کشتی گیرهای صاحب نام ایرانی است، که تاکنون موفق شده مدال های ارزشمندی در عرصه ی مسابقات المپیک و جام جهانی برای کشور عزیزمان به دست آورد. وی در سال 95 با رأی مردم به عنوان بهترین ورزشکار سال ایران برگزیده شد. دوستان عزیز سایت پرورش ... نوشته زندگینامه حسن یزدانی – کشتی گیر اولین بار در پدیدار شد.

 • روز هجدهم شکرگزاری

  فهرست کارهای انجام دادنی با قانون جذب زمانی که به خوبی به قدرت شکرگزاری و قانون جذب بیندیشید متوجه می شوید که آن ها بهترین دوست شما هستند و همواره آماده کمک رسانی به شما می باشند. آن ها هیچ گاه شما را تنها به حال خود رها نمی کنند و به شما پشت نخواهند ... نوشته روز هجدهم شکرگزاری اولین بار در پدیدار شد.

 • چگونه سخنرانی جذاب ارائه کنیم

  روشهای سخنرانی جذاب دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای آن که بتوانید طی یک سخنرانی، دیگران را به سمت خود جذب کنید باید نکاتی را رعایت نمایید. در این مقاله قصد داریم این نکات را برای شما شرح دهیم تا با استفاده از آن بتوانید یک سخنرانی تاثیرگذار داشته باشید و به رشد و موفقیت ... نوشته چگونه سخنرانی جذاب ارائه کنیم اولین بار در پدیدار شد.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: