روی خط خبر

پرورش افکار - صفحه اول

 • ایجاد تغییر در زندگی با استفاده از نیروهای رنج و لذت

  چگونگی استفاده از رنج و لذت برای ایجاد تغییر در زندگی اگرچه همه ی ما انسان ها دوست داریم منکر این قضیه شویم، اما حقیقت امر این است که تمام چیزهایی که بر روی رفتار ما تاثیر می گذارد، واکنش غریزی نسبت به رنج و لذت می باشد و در این رابطه عقل مداخله ای ... نوشته ایجاد تغییر در زندگی با استفاده از نیروهای رنج و لذت اولین بار در پدیدار شد.

 • عوامل موثر برای موفقیت در کسب و کار

  نکات اساسی برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم چند عامل موثر برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار را مورد بررسی قرار دهیم و از آن ها جهت پیشبرد اهداف شغلی و موفقیت در کسب و کار خود به بهترین شکل ممکن ... نوشته عوامل موثر برای موفقیت در کسب و کار اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه ولفگانگ آمادئوس موتزارت – موسیقی دان

  بیوگرافی ولفگانگ آمادئوس موتزارت (زندگینامه بزرگان) ولفگانگ آمادئوس موتزارت که یکی از برجسته ترین هنرمندان تاریخ به شمار می رود، اصالتاً اهل اتریش می باشد و به عنوان یک موسیقی دان کلاسیک شناخته می شود. موتزارت در طول زندگی کوتاه خود که تقریباً 35 سال به طول انجامید، بیش از ششصد قطعه موسیقی از خود ... نوشته زندگینامه ولفگانگ آمادئوس موتزارت – موسیقی دان اولین بار در پدیدار شد.

 • راهکارهایی برای تغییر حالت روحی – قسمت دوم

  چگونگی ایجاد حالت روحی مثبت دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم به ادامه مبحث تغییرات حالات روحی و اثرات مثبت آن بپردازیم. لطفا در ادامه با همراه باشید. شما با پیروزی از برنامه تغییر حالت روحی و مقید بودن به آن می توانید عادات محدود کننده ی خود را بر هم ... نوشته راهکارهایی برای تغییر حالت روحی – قسمت دوم اولین بار در پدیدار شد.

 • قدرت ضمیر ناخودآگاه با قانون جذب

  ضمیر ناخودآگاه چه نقشی در زندگی ما دارد؟!(قانون جذب) همان طور که در مقاله های قبل هم به آن اشاره کردیم، ضمیر ناخودآگاه از نیروی خارق العاده ای برخورد است و منبع الهام هر شخص و همچنین عنصر هدایت وی در زندگی به شمار می رود. ضمیر ناخودآگاه تمام حوادث، اسامی، مکان ها و رخدادها ... نوشته قدرت ضمیر ناخودآگاه با قانون جذب اولین بار در پدیدار شد.

 • تعهد و موفقیت در کسب و کار

  نقش تعهد در موفقیت در کسب و کار رهبران و مدیران موفق دارای سطح بالایی از تعهد هستند. هرگز در انجام آن چیزی که به آن اعتقاد دارند مصالحه نمی کنند. در بازی زندگی طفره نمی روند و هیچ گاه کاری را مخفیانه و پنهانی انجام نمی دهند. بلکه کاملا برعکس خودشان را به طور ... نوشته تعهد و موفقیت در کسب و کار اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه امید نوروزی – کشتی گیر

  بیوگرافی امید نوروزی (زندگینامه ورزشکاران) امید نوروزی کشتی گیر جوان و موفق فرنگی کار کشور عزیزمان است که بارها در مسابقات المپیک و جام جهانی برای تیم ملی کشتی فرنگی ایران به میدان رفته و افتخارات فراوانی برای کشورمان به ارمغان آورده است. دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاع از ... نوشته زندگینامه امید نوروزی – کشتی گیر اولین بار در پدیدار شد.

 • باور چیست و چگونه در زندگی افراد شکل می گیرد

  چگونگی شکل گیری باور در زندگی ما ما انسان ها در زندگی خود غالبا در مورد اموری صحبت می کنیم که واقعا نمی دانیم چه هستند؟! نقش باور در زندگی انسانها از اهمیت زیادی برخوردار است و اکثر مردم باور را نوعی وسیله به حساب می آورند در صورتی که باور نوعی حس اطمینان نسبت ... نوشته باور چیست و چگونه در زندگی افراد شکل می گیرد اولین بار در پدیدار شد.

 • کارآفرین نمونه باشید – قسمت هجدهم

  بهترین کارآفرین باشید دوستان عزیز سایت پرورش افکار با قسمت هجدهم از سری مقالات کارآفرین نمونه باشید در خدمت شما هستیم. برای رسیدن به موفقیت در کسب و کارتان و مطالعه ی ادامه این مبحث جذاب با ما همراه باشید. شکست کلید رسیدن به موفقیت اگر می خواهید به موفقیت در کسب و کار خود ... نوشته کارآفرین نمونه باشید – قسمت هجدهم اولین بار در پدیدار شد.

 • هوش مالی و حفظ پول و سرمایه – قسمت سوم

  چگونگی حفظ پول و سرمایه با هوش مالی دوستان عزیز سایت پرورش افکار با قسمت سوم از سری مقالات هوش مالی و حفظ پول و سرمایه در خدمت شما هستیم. برای مطالعه ادامه مباحث مقاله های قبل با ما همراه باشید. تفاوت تاجران و سرمایه گذاران افرادی که گاهی اوقات در داخل کشور هستند و ... نوشته هوش مالی و حفظ پول و سرمایه – قسمت سوم اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه وین دیزل – بازیگر

  پادکست زندگینامه وین دیزل بازیگر بیوگرافی وین دیزل (زندگینامه هنرمندان) وین دیزل در قرن بیست و یک میلادی و به ویژه در یک دهه اخیر، یکی از بهترین هنرپیشه های سینمای جهان محسوب می شود که به دلیل سبک خاص و بازی در نقش ها و فیلم های ماندگار، توانسته خود را به عنوان یکی از ... نوشته زندگینامه وین دیزل – بازیگر اولین بار در پدیدار شد.

 • روز بیست و هفتم شکرگزاری

  آینه شگفت انگیز و قانون جذب همه ی شما عزیزان این قابلیت و توانایی را در خود دارید که مابقی روزهای عمرتان را در شرایطی سپری کنید که برای تغییر و دگرگونی دنیای اطراف خود تلاش کرده باشید و آن را به همان صورتی که دوست دارید تغییر داده و مشکلات را یکی پس از ... نوشته روز بیست و هفتم شکرگزاری اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه فریدون مشیری – شاعر

  بیوگرافی فریدون مشیری (زندگینامه بزرگان) فریدون مشیری شاعر معاصر و به نام ایرانی می باشد. که همه ی ما او را با شعر زیبا و ماندگار «کوچه» می شناسیم. فریدون شاعری بود که در هیچ عصری متوقف نشد اشعارش بازتاب زیبایی از تمام حوادث زندگی پیرامون او می باشد. او همیشه در سروده هایش ستایش ... نوشته زندگینامه فریدون مشیری – شاعر اولین بار در پدیدار شد.

 • چگونگی شکل گیری سرنوشت ما با نیروهای رنج و لذت

  سرنوشت ما چگونه در ارتباط با نیروهای رنج و لذت شکل می گیرد دوستان عزیز سایت پرورش افکار در درجه اول باید این سوال را از خودتان بپرسید که تجربیات رنج آور و لذتبخشی که زندگی تان را تشکیل داده اند، کدامند؟! مثلا اگر رنج یا لذت را در مصرف دخانیات پیدا کرده اید، بدون ... نوشته چگونگی شکل گیری سرنوشت ما با نیروهای رنج و لذت اولین بار در پدیدار شد.

 • اصول راه اندازی و موفقیت در کسب و کار – قسمت دوم

  عوامل موثر در راه اندازی و موفقیت در کسب و کار دوستان عزیز سایت پرورش افکار در قسمت اول مقاله اصول راه اندازی و موفقیت در کسب و کار به چگونگی تامین پول و سرمایه مورد نیاز، استفاده از اصل راهرو و نکاتی در مورد گرفتن وام پرداختیم. برای مطالعه ی سایر موارد با ما ... نوشته اصول راه اندازی و موفقیت در کسب و کار – قسمت دوم اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه کارلوس کی روش – سرمربی فوتبال

  بیوگرافی کارلوس کی روش (زندگینامه ورزشکاران) کارلوس کی روش مربی فوتبال با سابقه ی پرتغالی است که دو دوره سرمربی تیم ملی پرتغال بوده و این تیم را در جام جهانی 2010 هدایت کرده است. کی روش همچنین تجربه سرمربی گری تیم هایی از قبیل رئال مادرید، ام ال اس ایالات متحده آمریکا و جی ... نوشته زندگینامه کارلوس کی روش – سرمربی فوتبال اولین بار در پدیدار شد.

 • راهکارهایی برای تغییر حالت روحی

  چگونگی ایجاد حالت روحی مثبت دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای تغییر حالت روحی خود راهکارهای مختلفی در اختیار دارید. مثلا می توانید از خودتان سوالات نیروبخش بپرسید و مثلا بگویید: «چگونه می توانم از این وضعیتی که دارم درس بگیرم؟! شرایط فعلی چه نکات جالبی دارد و چه نکاتی از آن هنوز کامل نشده ... نوشته راهکارهایی برای تغییر حالت روحی اولین بار در پدیدار شد.

 • اهمیت صداقت و راستگویی در موفقیت کسب و کار

  چرا صداقت برای موفقیت در کسب و کارها اهمیت دارد؟! کاملا مشخص است، پول! پول اصلی ترین و بنیادی ترین لازمه حضور در این حرفه است. سوالی که به وجود می آید این است که آیا مردم نسبت به پول حساس هستند؟! البته که حساس هستند؛ پس به همین دلیل وجود اعتماد در این حرفه ... نوشته اهمیت صداقت و راستگویی در موفقیت کسب و کار اولین بار در پدیدار شد.

 • نیروهای سازنده و مخرب تلقین با قانون جذب

  تلقین های سازنده و مخرب و چگونگی برخورد با آن ها (قانون جذب) تلقین در تمام اعصار و قرن های گذشته در زندگی آدم ها نقش مهم و ارزنده ای ایفا کرده و گاهی شخص را تا حد فداکاری و جانبازی برای هر نوع از خودگذشتگی آماده کرده است. تفاوت تلقین سازنده و تلقین مخرب ... نوشته نیروهای سازنده و مخرب تلقین با قانون جذب اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه بهاره افشاری – بازیگر

  بیوگرافی بهاره افشاری (زندگینامه هنرمندان) بیوگرافی بهاره افشاری یکی از بازیگران توانمند و محبوب ترین چهره های حال حاضر سینمای کشور است که علاوه بر بازیگری در عرصه های دیگری مانند طراح لباس، نقاشی و کارگردانی نیز مشغول به فعالیت می باشد. بیشتر مردم بهاره افشاری را با ایفای نقش در سریال او یک فرشته ... نوشته زندگینامه بهاره افشاری – بازیگر اولین بار در پدیدار شد.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: