روی خط خبر

پرورش افکار

 • چرا باید برای ایجاد تغییر الگویی جدید و نیروبخش داشته باشیم

  اهمیت ایجاد الگوی جدید و نیروبخش برای تغییر زندگی برای دست پیدا کردن به تغییری پایدار و بلندمدت در زندگی این مقاله از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در حقیقت، دلیل اصلی این که اکثر اشخاص نمی توانند به تغییری در زندگی دست پیدا کنند این است که الگوی لذتبخشی را جایگزین الگوی رنج ... نوشته چرا باید برای ایجاد تغییر الگویی جدید و نیروبخش داشته باشیم اولین بار در پدیدار شد.

 • 7 نکته که برای پرورش خلاقیت و نوآوری باید بدانید

  چگونه با پرورش خلاقیت به موفقیت در زندگی دست پیدا کنیم گوشه امن یکی از بزرگ ترین دشمن های موفقیت در زندگی محسوب می شود. اما نکته ی بسیار جالب این است که اکثر مردم با انجام کار به یک روش خاص راضی هستند و از تغییر، هر چقدر مفید یا مثبت خود اجتناب می ... نوشته 7 نکته که برای پرورش خلاقیت و نوآوری باید بدانید اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه شریل سندبرگ – مدیر عامل فیس بوک

  پادکست زندگینامه شریل سندبرگ بیوگرافی شریل سندبرگ (زندگینامه بزرگان) دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم شما را با زندگی نامه شریل سندبرگ یکی از زنان موفق و تاثیرگذار در دنیای تکنولوژی آشنا کنیم. شریل سندبرگ، بانوی موفقی است که در شرکت بزرگ فیسبوک مشغول به کار می باشد. نکات جالبی درباره زندگی ... نوشته زندگینامه شریل سندبرگ مدیر عامل فیس بوک اولین بار در پدیدار شد.

 • استراتژی رهبران موفق

  رهبران موفق جهان چه استراتژی هایی در پیش می گیرند؟! رهبران موفق دنیا افرادی بسیار استراتژی پرداز و برنامه ریز هستند. اگر نحوه ی عملکرد مردان و زنان موفق را مورد بررسی قرار دهید، چیزی که از کار با آن ها متوجه می شوید این است که آن ها برنامه ریزهای بسیار خوبی هستند. آن ... نوشته استراتژی رهبران موفق اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه شان پن – بازیگر و کارگردان

  پادکست زندگینامه شان پن بازیگر و کارگردان بیوگرافی شان پن (زندگینامه هنرمندان) شان پن هنرپیشه، کارگردان و خبرنگار مستقل متولد 17 آگوست 1960 است. او در سانتامونیکای کالیفرنیا متولد شده است. شان پن بازیگری فراموش نشدنی در نقش هایی در نهایت تناقض است. نقش های ماندگار بسیاری از او در ذهن علاقه مندان سینما هست. شان ... نوشته زندگینامه شان پن – بازیگر و کارگردان اولین بار در پدیدار شد.

 • 6 نکته برای باور داشتن به فرصت های بی شمار زندگی

  چگونه به این باور برسیم که فرصت های زندگی بی شمارند دوستان عزیز سایت پرورش افکار قبل از هر چیزی باید این نکته را ملکه ی ذهن خود کنید که هیچ گاه موقعیت فراوان برای استارت و ایجاد یک کسب و کار موفق و یک زندگی شاد و پر انرژی، بیشتر از چیزی که امروز ... نوشته 6 نکته برای باور داشتن به فرصت های بی شمار زندگی اولین بار در پدیدار شد.

 • 9 کلید قدرت فردی را بشناسید

  کلیدهای قدرت فردی کدامند سه قدرت شخصیتی وجود دارد که رهبران برتر برای افزایش قدرت فردی و تاثیرشان برای رسیدن به موفقیت در زندگی از آن استفاده می کنند. دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای آشنایی با این سه کلید قدرت فردی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. 1 – احساسات مسری است ... نوشته 9 کلید قدرت فردی را بشناسید اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه مارسلو ویرا – فوتبالیست

  پادکست زندگینامه مارسلو ویرا فوتبالیست بیوگرافی مارسلو ویرا (زندگینامه ورزشکاران) مارسلو ویرا دا سیلوا جونیور، بازیکن برزیلی و دفاع چپ تیم فوتبال رئال مادرید است که از سال 2007 مشغول بازی در این تیم می باشد. مارسلو که در حال حاضر یکی از بهترین مدافعین چپ دنیا به حساب می آید همه ساله در لیست برترین ... نوشته زندگینامه مارسلو ویرا فوتبالیست اولین بار در پدیدار شد.

 • آشنایی و شناخت 7 حوزه مهم استراتژیک کسب و کار

  آشنایی با حوزه های مهم استراتژی کسب و کار اصلی ترین و مهم ترین متغیرهای استراتژی های کسب و کار که برای تهیه برنامه باید آن ها را همواره در نظر بگیرید، عبارتند از: محصولات، خدمات، بازارها، مشتریان، افراد، بودجه، توان تولید و فناوری. تمام این ها حوزه هایی از یک کسب و کار هستند ... نوشته آشنایی و شناخت 7 حوزه مهم استراتژیک کسب و کار اولین بار در پدیدار شد.

 • تاثیر شگفت انگیز برنامه های مکتوب در رسیدن به موفقیت

  چگونگی تهیه برنامه های مکتوب برای رسیدن به موفقیت همه مدیران زمان موفق، برنامه ریزهای بسیار خوبی هستند. آن ها فهرست ها و ریز فهرست هایی دارند که برای دستیابی به هر هدف کوچک و بزرگ، و به عبارت دیگر رسیدن به موفقیت در زندگی از آن استفاده می کنند. هر گاه که پروژه ی ... نوشته تاثیر شگفت انگیز برنامه های مکتوب در رسیدن به موفقیت اولین بار در پدیدار شد.

 • رهبری و احساس ماموریت در کسب و کار

  چگونه ماموریت کسب و کارمان را تعیین کنیم رهبران یک چشم انداز و یک احساس ماموریت دارند که به مردان و زنان انگیزه می دهد تا به پا خیزند و به انجام ماموریت کمک کرده و به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کنند. در حقیقت، هر یک از ما اشتیاق متعهد بودن ... نوشته رهبری و احساس ماموریت در کسب و کار اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه ایندرا نویی – کارآفرین و مدیرعامل پپسی کولا

  پادکست زندگینامه ایندرا نویی کارآفرین و مدیرعامل پپسی کولا بیوگرافی ایندرا نویی (زندگینامه بزرگان) دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم زندگی نامه ایندرا نویی یکی از زنان موفق و ثروتمند دنیا که توانسته به موقعیت های بزرگ و مهمی دست پیدا کند را مورد بررسی قرار دهیم. ایندرا نویی، یکی از قدرتمند ... نوشته زندگینامه ایندرا نویی – کارآفرین و مدیرعامل پپسی کولا اولین بار در پدیدار شد.

 • 7 مرحله برای این که نگرش مثبت داشته باشید

  چگونه نگرش مثبت داشته باشیم ؟ (قانون جذب) نگرش انسان بیشتر از استعداد عامل رشد و شکوفایی است. هرچه مثبت تر و سازنده تر باشید، بیشتر مورد علاقه و احترام اطرافیان خود قرار خواهید گرفت. در کار خود دستمزد بیشتری دریافت می کنید و با سرعت بیشتری ارتقا پیدا می کنید. افراد بیشتری شما را ... نوشته 7 مرحله برای این که نگرش مثبت داشته باشید اولین بار در پدیدار شد.

 • 7 تکنیک برای برقراری ارتباط مثبت

  چگونه با خودمان و دیگران ارتباط مثبت برقرار کنیم چگونگی برقراری ارتباط تا حد زیادی تعیین کننده کیفیت و رسیدن به موفقیت در زندگی است. در مطالعه ای از مدیران ارشد خواستند مهم ترین مهارت ها در رهبری، کسب و کار و زندگی را نام ببرند. 86 درصد آن ها «توانایی برقراری ارتباط» را یک ... نوشته 7 تکنیک برای برقراری ارتباط مثبت اولین بار در پدیدار شد.

 • 4 راز سخت کوشی از زبان برایان تریسی

  چگونه به یک فرد سخت کوش و موفق تبدیل شویم زمانی که من یک نوجوان بودم، آرزویم این بود که تا سن 30 سالگی به یک میلیونر تبدیل شوم. زمانی که 30 ساله شدم، همچنان فردی ورشکسته بوده و دائم در حال تلاش و کوشش بودم. زمانی که به سن 35 سالگی رسیدم، سمینارها و ... نوشته 4 راز سخت کوشی از زبان برایان تریسی اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه علی انصاریان – فوتبالیست و بازیگر

  پادکست زندگینامه علی انصاریان فوتبالیست و بازیگر بیوگرافی علی انصاریان (زندگینامه ورزشکاران) علی انصاریان بازیکن سابق تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال و بازیگر و خواننده ی فعلی می باشد که بیشتر به خاطر بازی در تیم پرسپولیس تهران در نزد مردم شناخته شد. بازیکنی که با پرسپولیس به اوج رسید اما به یک باره با ... نوشته زندگینامه علی انصاریان – فوتبالیست و بازیگر اولین بار در پدیدار شد.

 • تاثیر یادگیری مداوم در رسیدن به موفقیت

  برای رسیدن به موفقیت، خودتان را وقف یادگیری مداوم کنید همه ی افراد به دنبال این هستند که درآمد بیشتری داشته باشند و سریع تر ترفیع مقام بگیرند، اما امیدوار هستند که این موضوع یک شبه اتفاق بیفتد. آن ها واقعا فکر می کنند که درآمدشان توسط رئیسان و نیروهای اقتصادی تعیین می شود. اما ... نوشته تاثیر یادگیری مداوم در رسیدن به موفقیت اولین بار در پدیدار شد.

 • زندگینامه الن پامپئو – بازیگر

  پادکست زندگینامه الن پامپئو بازیگر بیوگرافی الن پامپئو (زندگینامه هنرمندان) خیلی جالب است که 26 ساله باشی و در نیویورک یک کارگر ساده بار باشی و در همان زمان توسط یک کارگردان آگهی های تجاری به صورت اتفاقی در سال 1995 کشف شوی. این یکی از بخش های جذاب بیوگرافی الن پامپئو است. هنر پیشه ... نوشته زندگینامه الن پامپئو – بازیگر اولین بار در پدیدار شد.

 • رابطه خوشبختی با احساسات درونی

  آیا احساسات درونی بر خوشبختی افراد تاثیرگذار است؟ (قانون جذب) ویلیام جیمز پدر علم روانشناسی آمریکا اظهار می کند که بزرگ ترین اکتشافات قرن قرن نوزدهم اختراعات و کشفیات دانش فیزیک نبود، بلکه مهم ترین کشف در زمینه نیروهای درونی صورت گرفت که بشر به این پدیده مهم یعنی قدرت شگرف ضمیر ناخودآگاه متاثر از ... نوشته رابطه خوشبختی با احساسات درونی اولین بار در پدیدار شد.

 • 7 فرمول برای موفقیت در کسب و کارها

  رسیدن به موفقیت در کسب و کار با 7 فرمول طلایی دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای دستیابی به موفقیت در کسب و کار هفت فرمول طلایی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم این فرمول ها را به شما همراهان عزیز و دوست داشتنی آموزش دهیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید. ... نوشته 7 فرمول برای موفقیت در کسب و کارها اولین بار در پدیدار شد.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: