روی خط خبر

پارسینه - صفحه اول

 • افت دوباره قیمت نفت پس از جهش ۲ درصدی

  به گزارش رویترز، قیمت نفت خام که دیشب توانسته بود ۲ درصد از سقوط سنگین خود را جبران کند، روز پنج شنبه تحت فشار عرضه بیش از حد، ذافت خود را از سر گرفت. در ساعت ۷:۱۵ به وقت تهران، قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت، بنچ مارک بین المللی نفت خام، با ۲۲ سنت یا ۰.۳ درصد افت نسبت به قیمت بسته شده دیروز، به ۶۵.۹۰ دلار رسید. قیمت نفت خام نیمه سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی آی، ۳۰ سنت یا نیم درصد در هر بشکه کاهش یافت و به ۵۵.۹۵ دلار رسید. از اوایل اکتبر تا کنون، درحالی که عرضه اوج گرفته است، اما تقاضا با توجه به چشم انداز کند شدن اقتصاد های جهان، در حال کاهش یافتن می باشد، شاخص های نفت حدود یک ربع از قیمت خود را از دست داده اند. بانک آمریکایی مورگان استنلی، چهارشنبه در یادداشتی اعلام کرد

 • آیا قیمت ها در بازار مسکن کاهش می یابد؟

  در حالی که متوسط قیمت مسکن در تهران به حدود ۸۶ میلیون ریال رسیده و رشدی ۸۳ درصدی در بازار خرید و فروش این کالا، به گواه آمار به ثبت رسیده، اتفاق افتاده، اما بررسی ها نشان می دهد از حدود یک ماه قبل بار دیگر رکود در این حوزه خودنمایی کرده و خرید و فروش به کف رسیده است. یکی از فعالان بازار مسکن در مرکز تهران درباره میزان خرید و فروش به خبرنگار ما گفت: تحت تاثیر افزایش نرخ مسکن، خانه های قدیمی تر و حتی کلنگی خریداران خوبی پیدا کرده بودند و بازار روی حرف فروشنده ها می چرخید، اما درست وقتی ماجرای انتخاب شهردار پیش آمد دوباره سکته ای در بازار رخ داد. وی با اشاره به اتفاقات هفته اخیر گفت: وقتی شهردار جدید انتخاب شد عده ای گفتند شرایط صدور محوز ساخت و ساز تغییر می کند و از این رو دیگر به راح

 • چگونگی خطر سقوط در جرائم سایبری

  آخرین آمار از جرائم اینترنتی در انگلستان نشان می‌دهد که سوءاستفاده از کامپیوتر در سال گذشته ۳۰ درصد کاهش‌ یافته اما نتیجه‌گیری‌ها نشان می‌دهند که اقدامات متقلبانه مربوط به جرائم سوءاستفاده از رایانه، در طول دوره چهار درصد افزایش داشته که این امر به علت افزایش ۴۲ درصدی در مورد هک کردن رسانه‌های اجتماعی و ای‌میل است.

 • کشف بدافزار جدید ارز دیجیتال

  مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری با اعلام خبر کشف بدافزار جدید کاوش ارز دیجیتال، نسبت به سوءاستفاده این نرم افزار مخرب از قدرت پردازشگر سیستم کامپیوتری قربانیان هشدار داد.

 • تجاوز به پسربچه، دلیل قتل مرد مهمان

  مرد جوان وقتی دریافت میهمانش نیمه شب به پسرخردسالش تجاوز کرده است او را با همدستی برادرزنش خفه کرد و جسدش را در بیابان‌های اطراف شهر ری به آتش کشید. این دو مرد صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

 • فلاحت پیشه: اشتباهی در ترجمه CFT وجود ندارد

  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترجمه لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم CFT اشتباه نیست زیرا دقیقا روی کلمات آن چند ترجمه به زبان های روز دنیا مانند انگلیسی و عربی انجام شده است.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: