روی خط خبر

بهار نیوز

 • پایان خوش سرخپوشان در نیم فصل اول

  گروه ورزشی: تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل پارس جنوبی با درخشش علی علیپور به پیروزی رسید تا پایان خوشی در نیم فصل اول داشته باشد.

 • تولید پفک با ذرت‌های خوراک دام!

  گروه جامعه: اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، اعلام كرد: ذرت‌های تراریخته که برای خوراک دام به کشور وارد شده بود، توسط دو کارخانه بدون انجام آزمایش‌های لازم برای تولید پفک استفاده می‌شود. بر روی محموله این ذرت‌ها حتی این عبارت درج شده است که این محموله تنها برای مصرف دام مجاز است.

 • پیش‌بینی احمد توکلی از تشدید تورم

  گروه اقتصادی: نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: در سال بعد از بحران، مقدار تورم بیش از سال بحران است، زیرا آثار آن با وقفه منتقل خواهد شد، در نتیجه ممکن است ما با تورم بزرگتری در سال آینده روبه‌رو شویم.

 • ژست اعتراض به سلبریتی‌ها

  هنگامی که کسر قابل توجهی از چهره‌های اثرگذار فرهنگی، اجتماعی و سیاسی این کشور این کشور با رفتاری تفتیش عقاید گونه کنار گذاشته شده و از چرخه رسانه‌های رسمی سانسور و حذف می‌شوند، در زمانه‌ای که یارانه و منابع مالی سرشار سهم افراد نزدیک به قدرت می‌شود و سانسور و فشار سهم بزرگان فرهنگ و هنر این کشور که فاصله خود و هنر و اندیشه‌شان را از قدرت حفظ می‌کنند، در روزگاری که بهانه‌های سیاسی سبب حذف چهره‌های مرجع در عرصه سیاست می‌شود و... چگونه می‌توان انتظار داشت گروه‌های مرجع مردم از فرهیختگانی که مجبور به گوشه‌نشینی شده و می‌شوند به سلبریتی‌های همه‌فن‌حریف منتقل نشود؟!

 • تهدید شدیداللحن نتانیاهو علیه حماس

  گروه بین‌الملل: نخست وزیر اسراییل با ارسال پیام شدید اللحنی خطاب به جنبش مقاومت اسلامی حماس در نوار غزه، تهدید کرد، در صورت تداوم اجرای عملیات‌های امنیتی در کرانه باختری، این رژیم علیه حماس وارد عمل خواهد شد.

 • گرانترین عروسی در هند با حضور چهره‌ها

  گروه عكس: در هند، این روزها صحبت از عروسی فرزندان دو میلیاردر است. در مراسمی که چندین روز ادامه داشت ، «ایشا امبانی» با «آناند پیرامال» ازدواج کرد. خانه ۲۷ طبقه ای آنها که بنا به گزارشها گران ترین خانه دنیا است برای عروسی چراغانی شد و خیابانهای اطرافش گل باران شدند. برپایی مراسم باشکوه عروسی در هند مرسوم است و خانواده ها، اغلب زیر بار قرض می روند تا مهمانی آبرومندی برگزار کنند با این حال هزینه بسیار بالای این عروسی، جنجال برانگیز شد. با این حال، بسیاری از اینکه عروسی در هند برگزار شد ابراز خرسندی می‌کنند و می‌گویند مراسم، برای خیلی از نیازمندان و افراد بیکار کارآفرینی کرد.

 • 11 جاده کشور مسدود هستند

  گروه جامعه: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها، از مسدود بودن ۱۱ محور مواصلاتی کشور خبر داد.

 • چه کنسرت‌هایی در راهند؟

  گروه فرهنگ و هنر: بازار کنسرت‌ها با سبک‌های مختلف موسیقایی در روزهای سرد پاییز گرم است؛ هر شب چند سالن در پایتخت به اجرای موسیقی زنده اختصاص دارد.

 • تا توانستیم به پای فعالان اقتصادی بند بستیم!

  گروه اقتصادی: رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: تاکنون دنبال این بودیم که محیط کسب و کار را فعال کنیم تا سهولتی در مقابل تحریم ایجاد شود؛ اما تا توانستیم بندهای مختلف به پای فعالان اقتصادی بستیم.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: