روی خط خبر

بهار نیوز - صفحه اول

 • اي‌آنكه مذاكره شعارت،استخرفرح در انتظارت!

  گروه سياسي: در تصاوير منتشره از تجمع جمع اساتید و طلاب حوزه علمیه در مدرسه علمیه فیضیه در قم، تابلويي در دست يكي از طلاب ديده مي‌شود كه روي آن نوشته شده است: «اي آنكه مذاكره شعارت، استخر فرح در انتظارت»! گفتني اينكه منظور استخري است كه آيت الله هاشمي رفسنجاني در آنجا فوت كرد! گزارش تصويري خبرگزاري شفقنا را از اين تجمع ببينيد. عکس‌ها : محمد محسن زاده

 • راهکار برون‌رفت از این وضعیت چیست؟

  اخيرا جمعی از فعالان سیاسی و مدنی، بیانه‌ای برای نجات ایران منتشر کردند که حاوی لیست محدود و کلی از آسیب شناسی مدیریت سیاسی و اقتصادی کشور و ارائه راهکارهای غیراختصاصی برای برون رفت از گرفتاری‌های موجود بود. سیدمحمد خاتمی، رئیس‌جمهور اسبق نیر طی نطقی در جمع نمایندگان ادوار مجلس، ضمن عذرخواهی از مردم، راهکارهایی را برای «خروج از بن بست ناکارآمدی مدیریت سیاسی کشور» پیشنهاد داده بود. وقتی به این راهکارها دقیق می‌شویم، غبراز شعارهایی با انشاء «خوب» از آنها مستفاد نمی‌شود، بلکه بسان گفتار درمانی‌های

 • برخی بانک‌های خصوصی کانون‌ فساد هستند

  گروه اقتصادی: استاد دانشگاه الزهرا با اشاره به اینکه عده‌ای ظاهراً با آمریکا عقد اخوت بسته‌اند که زمینه‌ساز آشوب در کشور شوند،گفت: شاهد شکل‌گیری مناسبات فاسدی هستیم که در آن سفته‌بازی، دلالی و رانتی مولفه‌های نفوذ و تخریب اقتصاد کشور است که توسط سه نهاد دولت، مجلس و خصولتی‌ها شکل گرفته و این نگران‌کننده است که دولت در تسخیر گروه‌های رانتی است که پیامد آن آشفتگی، فقر، اعتیاد، خودکشی و... است.

 • «ضیاءالدین دری» دارفانی را وداع گفت

  گروه فرهنگ و هنر: ضیاءالدین دری کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون و خالق آثاری چون «کیف انگلیسی» پس از یک دوره بیماری و انجام عمل پیوند کبد دارفانی را وداع گفت.

 • جزئیاتی درباره طرح تعطیلات زمستانی مدارس

  گروه جامعه: علی‌اصغر مونسان می‌گوید: طرح تعطیلات زمستانی یکی از موضوعات مهمی است که می‌تواند به توزیع گردشگری در نقاط مختلف کشور کمک شایانی کند. ما در حال حاضر ما موافقت اولیه وزارت آموزش و پرورش را برای این موضوع گرفته‌ایم اما اگر لازم باشد مجلس به موضوع ورود کند، اجرای آن امسال عملی نیست.

 • به ممنوع‌التصویری «خاتمی» پایان دهید

  گروه سیاسی: نایب رییس مجلس شورای اسلامی رفع حصر و ممنوع‌التصویری خاتمی را موجب حفظ انسجام و تقویت سرمایه اجتماعی می‌داند و معتقد است با این کار تحمل‌پذیری مردم در مقابل مشکلات افزایش می‌یابد و کشور در مقابل تحریم‌ها و توطئه‌های دشمن واکسینه می‌شود.

 • ترفند خودروسازان برای ایجاد اشتیاق خرید

  گروه اقتصادی: رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: کاهش عرضه یکی از ترفندهای همیشگی خودروسان داخلی برای افزایش قیمت یا پیش فروش خودروهاست و با این کار موجبات هجوم مردم به خرید خودروهای داخلی با نرخ بالاتر را فراهم می کنند.

 • جشن سنتی عروس و دامادهای بندری

  گروه عکس: ساخت و حنابندان اصلی ترین بخش عروسی بندری را تشکیل می دهند. ساخت = اسم مصدر یا مصدر متعدی به چَم ( معنی ) ساختن، سازش، ساختگی، آمادگی، ساز و برگ ، ساخته و طرز شکل و فرم چیز ساخته شده.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید: